Kuminen tavaratilan matto Mitsubishi Outlander III myös PHEV (2012➟) 🙂

5-paikkaisiin joissa subwoofer

Ale -14%
  • Täydellinen mallikohtainen istuvuus
  • Laadukas ja kestävä materiaali
  • Korotetut ja vahvistetut reunukset

Frogum tavaratilan matot istuvat tarkasti autoon ja suojaavat takakontin sisäpintoja lialta, loskalta, hiekalta ja vedeltä. Ne kestävät kovaa käyttöä eivätkä haise epämiellyttävälle kumille. Lue lisää >>

Säästä
10 €

59,90
norm. 69,90
47,73 alv 0 %

Heti maahantuojan varastossa! Kun tilaat nyt, lähetämme keskiviikkona

Lisää tuote vertailukoriin

Yli 95 € tilauksiin ilmainen toimitus!

Toimitus alkaen 4,90 €

Frogumin tyylikkäissä satiinipintaisissa matoissa on karkea kuviointi, joten niiden päälle lastatut tavarat pysyvät paremmin paikallaan. Erityisellä 3D tekniikalla autoon täsmällisesti sovitetut ja korotetuilla reunuksilla varustetut matot suojaavat autosi takakonttia lialta, loskalta, hiekalta ja nesteiltä kuljetettavasta tavarasta riippumatta.

HUOM! Tästä matosta on saatavilla myös matalammilla reunuksilla ja ohuemmasta materiaalista valmistettu Dry Zone malli, jonka löydät TÄSTÄ LINKISTÄ

TPE materiaaliksi kutsutun kumin seassa on aavistus muovia, jotta matto saadaan pitämään muotonsa ja sen kestävyys paranee entisestään. Matoissa on tehtaalta tullessa hyvin mieto vaniljan tuoksu, joka häviää nopeasti käytössä. Uusimalla tavaratilan matot, ehostat ja siistit autosi ulkoasun helposti ja edullisesti.

Mikäli et löytänyt autoosi sopivaa mattoa kokeile helppoa hakukonettamme TÄSTÄ LINKISTÄ

    
  Marjaleena 27.01.2021

Ihan valtavan laadukkaan oloinen tuote. Paksua kumia, ei kuitenkaan haise kumilta vaan autoon tuli hyvä tuoksu (joka luultavasti katoaa nopeasti). Ehdottoman suuresti voin suositella! Toimitus oli nopeampi, kuin sivulla luvattu. Autona 2019 PHEV Instyle.

    
  Jouko P. 28.01.2025

Ok

    
  Kari G. 27.06.2023

Tuote toimitettiin nopeasti. Vaikuttaa hyvin laadukkaalta.

    
  soni S. 12.02.2021

All things worked fine 👍👍

    
  LAURI S. 23.05.2022

Kivan kimmoisa, sopii myös koiranalustaksi

    
  Niilo K. 16.09.2024

Mainostettiin kumimattona ja onhan siinä varmaan kumpiakin jonkun verran.

    
  Martti K. 17.11.2022

Ei ollut oikea matto 2020 malliin, autossani ei ole vasemmalla ns. subfooferia joten matto on toiseen malliin.

    
  Tiina L. 27.04.2022

    
  Kalervo S. 16.12.2021

    
  Jaakko P. 06.07.2021


Muut asiakkaat ostivat myös

Viimeeksi selaamasi tuotteet