
“Hyvä laite, autoasentajalle, maalarille, ym. lähityöskentelyyn. Hieman kirkkaampi valo kuin edeltävässä i-view heilautus valaisimessa mutta ehkä huonompi akunkesto. Suosittelen.”
-Ari R.
Suosittu Scangripin I-view otsavalaisin on nyt päivitetty valovirran, akun kapasiteetti ja rakenteen suhteen. Näiden seurauksesta valo on vielä entistäkin suorituskykyisempi! Lue lisää >>
20 €
55,70 alv 0 %
Valitettavasti tuote on poistunut myynnistä
Tuotekoodi: SCG03.5626
Takuu: 3 vuotta
Saatat olla kiinnostunut näistä
Scangrip I-View asentajan otsalamppu / otsavalo
Tämä otsalamppu tarjoaa optimaalisen työvalon joka voidaan säätää sopivaksi joka työtehtävään. Valotehon säätö onnistuu 10-100% (40-400 lm) välillä. Lampussa on mahdollista laittaa päälle liikesensori tila jolloin vain käden heilautuksella saat sammutettua ja käynnistettyä valon. Tämä liiketunnistin toimii vaikka kädessä olisi paksummatkin työrukkasset.
Muista katsoa myös tarpeellinen lisävaruste Powerbank varavirtalähde 4000 mAh, Scangrip
joka on suunniteltu toimimana ihanteellisesti juuri tämän valon kanssa.
Ominaisuudet:
- COB Led valo
- valoteho: 40-400 lumenia
- Käyttöaika:
- 1,5 tuntia max teholla ja vara-akun kanssa jopa 5,5h
- 15 tuntia minimi teholla
- Valon sammutus ja käynnistys käden heilautuksella
- Suojausluokka: IP65
- IK07Akku: 1600 mAh
Erinomainen työvalaisin. Leveä valokeila. Suosittelut.
Hyvä laite, autoasentajalle, maalarille, ym. lähityöskentelyyn. Hieman kirkkaampi valo kuin edeltävässä i-view heilautus valaisimessa mutta ehkä huonompi akunkesto. Suosittelen.
Muut asiakkaat ostivat myös
Viimeeksi selaamasi tuotteet
Virtasenkauppa Osamaksu
- Kk-hintaesimerkki on laskettu 36 kk maksuajalla.
- Voit tehdä useita tilauksia, mutta saat vain yhden laskun kuukaudessa.
- Valitset itse, paljonko maksat - kuitenkin vähintään 8 €/kk. Minimisumma riippuu tilisaldosta ja se on kerrottu laskulla.
- Tilissä ei ole perustamismaksua. Tilinhoitomaksu on 3,95 €/kk.
- Tarkemmat ehdot tästä linkistä.
Luottoesimerkki: 1 300 € luottorajalla ja 12 kk:n takaisinmaksuajalla kk-erä on 122,82 € ja kuluttajasuojalain mukainen todellinen vuosikorko 26,62 %. Kokonaisluottokustannus on 173,90 € ja maksettava kokonaissumma on 1 473,90 €.
Esimerkkejä kuukausieristä summalle 69,90 € sis. ALV 25.5 %
3 kk - 27,83 €
6 kk - 16,11 €
12 kk - 10,26 €