Aitalanka High Tensile, galvanoitu, 2,5 mm, 650 m 🙂

Kestävä ja pitkäikäinen aitalanka pysyviin aitauksiin!

  • Soveltuu monille eläinlajeille
  • Riittoisa 650 metrin kela
  • Jopa 15 vuoden käyttöikä

Laadukas, galvanoitu 2,5 mm teräslanka, joka sopii erinomaisesti pysyvien aitausten rakentamiseen. 650 metrin pituus riittää kattamaan laajoja alueita, ja langan kestävyys takaa pitkäaikaisen suojan. Lue lisää >>

Säästä
41,10 €

97,90 €
norm. 139
78,01 alv 0 %

Saatavuusarvio: 3-5 arkipäivää

Ilmainen toimitus

Lisää tuote vertailukoriin

Tämä galvanoitu High Tensile aitalanka on suunniteltu erityisesti pysyvien ja kestävien aitausten rakentamiseen. Esikiristetty teräslanka on helppo asentaa, ja sen jäykkyys estää notkahdukset tolppien välillä. Galvanointi suojaa lankaa korroosiolta, mikä pidentää sen käyttöikää jopa 15 vuoteen.

Langan 2,5 mm paksuus ja 650 metrin pituus tekevät siitä ihanteellisen valinnan suurillekin aitauksille. Se soveltuu lähes monille eläinlajeille. Korkea vetolujuus (1 050 N/mm²) takaa, että aita kestää ulkoiset rasitukset ja pitää eläimet turvallisesti aitauksen sisäpuolella.

Ominaisuudet:

  • Toimitetaan kelalle käärittynä
  • Paksuus: 2,5 mm
  • Pituus: 650 m
  • Vastus: 0,028 Ohm/m
  • Sinkitys: 250 g/m²
  • Paino: 25 kg

Tuotteella ei ole yhtään arvostelua

Ole ensimmäinen joka arvostelee tämän tuotteen!

Muut asiakkaat ostivat myös